top of page

הכשרות מקצועיות

הכשרות מקצועיות בתחום התוכנות לתכנון וייצור רהיטים

בכדי לתכנן רהיטים בצורה מקצועית ולייצר אותם צריך תוכנות ייעודיות.

אנחנו איתרנו את בתי התוכנה הטובים בעולם ודאגנו להנגיש אותם לשוק הישראלי, הן מבחינת שפה והן מבחינת הטמעה והתאמה ליצרן הישראלי.


מהן תוכנות לתכנון וייצור רהיטים:

ניתן לעצב וליצור כל מה שניתן לדמיין, משולחנות ופינות אוכל, לארונות פתיחה או ארונות הזזה, נגרות בניין ועוד...

 

התוכנות עוזרת לתכנן ולעצב, להמחיש ולשנות את הרהיטים בתלת ממד.

כמו כן, ניתן להשתמש בתוכנות כדי ליצור רשימות חיתוך, עץ מוצר מלא (כולל פרזול) והוראות ייצור עבור פרויקטים שונים. תוכנות אלו יכולות לחסוך זמן, כסף ולהפחית בזבוז חומר גלם.

 

מדוע כדאי לעבור הכשרה מקצועית בתחום התוכנות לתכנון וייצור רהיטים?

ללמוד מאנשי המקצוע הטובים ביותר: 


המדריכים שלנו מוסמכים ובעלי ניסיון רב שנים בתוכנות לתכנון, עיצוב וייצור רהיטים. בקורס תתרגלו את השימוש בתוכנות – ותקבלו משוב והדרכה לאורך מסע הלמידה. התמקצעות בתוכנות אלו יכולה לעזור לשפר את הביצועים בתחום ייצור הרהיטים.

באמצעות הקורסים שלנו תהפכו למתכננים המבוקשים והמקצועיים ביותר בענף.

 

מהן התוכנות הטובות ביותר בענף לתכנון וייצור רהיטים?

קיימות תוכנות רבות בשוק, אך כמה מהפופולריות והמומלצות ביותר הן:

TopSolid wood

תוכנת CAD/CAM - עיצוב בעזרת מחשב וייצור בעזרת מחשב (Computer aid design ו- Computer aid manufacture). טופסוליד היא מהבודדות הנותנות את כל הפתרונות בתוכנה אחת. ניתן לתכנן כל מוצר שניתן לייצור במרכזי עיבוד CNC ולבצע אותו ב-3, 4 ו-5 צירים. כשמתכננים מוצר על גבי המחשב באפשרותנו לבדוק שהוא בנוי כפי שדמיינו - בתלת ממד. התוכנה מייצרת רשימת חלקים לחיתוך ואת תוכניות העיבוד במרכז העיבודים. טופסוליד מובילה כיום את תחום התיב"מ (תיכנון באמצעות מחשב) בעולם ומומלצת ע"י כל הקונצרנים הגדולים לאור החיבור שיש לתוכנה עם המכונות השונות. טופסוליד היא היחידה מבין תוכנות התכנון המקצועיות שמציעה סרגל כלים אמיתי ושימושי לתעשיית העץ, המאפשר תכנון מהיר ואוטומטי גם לרהיטי ארגז, כולל כל סוגי המחברים: ברגים, מחברים מהירים, דיבלים, למלות, חיבורי אצבע (finger joint) וכו'..
לדף טופסוליד

iX Imos

תוכנה עבור ריהוט ועיצוב פנים. תוכנת ה-CAD/CAM מאפשרת לתכנן ולעצב את הרהיט וכתוצאה מהתכנון לקבל את כל התוכניות לייצור ללא טעויות. התוכנה מספקת פתרון משולב ממכירה למכונה, באמצעות מכירה וקליטת הזמנה דרך אתר אינטרנט או בתוכנה המאפשרת לתכנן חדר - מטבח או כל חלק ולהפיק ממנו את כל המידע לייצור כולל רשימות חלקים לחיתוך, דוח לרכש הפרזולים והפקת תוכניות למרכזי עיבוד ה- CNC. תוכנת אימוס Ix בנויה בצורה מודולרית. כל אחד מהמודולים אחראי למשימות שונות. עיצובים של פריטים ותכנון חדרים בהתאם לדרישות השוק מתבצעים במהירות ומוצגים בצורה מרשימה. אימוס Ix מיועדת לתכנון רהיטי ארגז כגון: מטבחים, ארונות הזזה, ריהוט משרד, חדרי ילדים, חדרי שינה, אך לא רק, באימוס IX ניתן לתכנן גם מעבדות ופרויקטים מורכבים. אימוס IX היא תוכנה עם בסיס עולמי חזק, בסיס הנתונים יושב על מערכת SQL יציבה ומנוע השרטוט הוא אוטוקאד, המוביל את תחום השרטוט והנפוץ ביותר בעולם בקרב אדריכלים. 
לדף אימוס

Ardis 

ארדיס מטפלת בשני מוקדי ההוצאות הגדולים אצל יצרני הרהיטים: (1) כח אדם. (2) חומר גלם. 
לארדיס מגוון פתרונות לחיתוך לוחות המאפשרים להפוך את התהליך לאוטומטי ויעיל. לארדיס חיבור למסורי גשר, מסורי שולחן ומרכזי עיבוד CNC של כל היצרניות המובילות וניתן לפתח ממשק לכל מכונה אשר פתוחה לקבל קבצים חיצוניים. ארדיס יודעת לקרוא מבסיסי נתונים ולכתוב אליהם ולכן ניתן לממשק אותה לכל תוכנות הניהול ERP הנפוצות.
לארדיס פתרונות נוספים בתחומים הבאים: רשימת חלקים פרמטרית (קטלוג מוצרים), ניהול שאריות, ניהול מחסנים, קליטת הזמנות אינטרנטית ועוד..
לדף ארדיס

קורסי ההכשרה שלנו בנויים מקורס בסיסי וקורס למתקדמים - בכל אחת מהתוכנות.
 

טופס הרשמה קורס

ההודעה נשלחה בהצלחה

bottom of page