1/2

הומג iX היא תוכנה עבור ריהוט ועיצוב פנים. תוכנת ה-CAD/CAM קד קם מאפשר לך לתכנן ולעצב את הרהיט וכתוצאה מהתכנון לקבל את כל התוכניות ליצור הרהיט ללא טעויות. 
התוכנה מספקת פתרון משולב ממכירה למכונה, האמצעות מכירה וקליטת הזמנה דרך אתר אינטרנט או בתוכנה המאפשר לתכנן חדר - מטבח או כל חללק ולהפיק ממנו את כל המידע ליצור כולל רשימות חלקים לחיתוך, דוח לרכש הפרזולים והפקת תוכניות למרכזי העיבוד CNC.
תוכנת ווד קדקם בנוייה בצורה מודולרית ומציעה ארבעה מודלים עיקריים: CAD, CAM, NET ו-360. כל אחד מהמודלים אחראי למשימות שונות כך שהזמנות יכולות לעבור בהמשכיות מהמכירה (WOOD NET) למכונה (WOOD CAM). 
הרהיטים אותם תתכנן נשמרים באופן פרטרי ואת אותו רהיט ניתן לשנות באופן קל ולשמור אותו בהזמנה חדשה למשל: שינוי פרזול מסילות מבלום להטיש, חומר עם ציפוי מלמין עובי 17 לחומר עם פורמיקה דו צדדית עובי 18 וכו' כל התוכניות משתנות באופן אוטומטי ללא טעויות.
לבית התוכנה קשר ישיר עם כל יצרניות הפרזול המובילות: הטיש, בלום, גרס, הפלה וכו'.. כמו כן להקים פרזול חדש הוא דבר פשוט וקל. ספרייה מלאה של כל יצרניות הפרזול מגיע עם התוכנה ושם משתמש וסיסמא לאתר שחברות הפרזול מעדכנות בכל הפרזולים החדשים שלהם.

עיצובים של פריטים ותכנון חדרים בהתאם לדרישות השוק מתבצעים במהירות ומוצגים בצורה מרשימה. פריטים או קבוצות חלקים יכולים להיות מעובדים ומחושבים מיידית, ולהיות מוצגים בהתאם לדרישות הלקוח. רשימות יצרנים ומידע מה-CNC זמינים בלחיצת כפתור.
ווד קדקם מיועדת לתכנון רהיטי ארגז כגון: מטבחים, ארונות הזזה, ריהוט משרד, חדרי ילדים, חדרי שינה, אך לא רק. בווד קדקם ניתן גם לתכנן מעבדות ופרויקטים מורכבים.

שיטות חיבור החלקים מגוונות: ברגים, מחברים, חיתוך בזוית (גרונג) גב עם חריץ או מדרגה (פלס)...
ניתן להגדיר כל חלק מחומר שונה, הגדרות לסוגי הקנטים השונים והפחתת מידת חיתוך באופן אוטומטי אם נדרש, כך שכל המידע למשור/נסטינג, מכונת הקנטים והרכבת הרהיט מתקבל באופן אוטומטי כתוצאה מהתכנון.

ווד קדקם היא תוכנה עם בסיס עולמי חזק, בסיס הנתונים יושב על מערכת SQL יציבה ומנוע השרטוט הוא אוטוקוד המוביל את תחום השרטוט והנפוץ ביותר בעולם בקרב אדריכלים כך שהתקשורת עם אדריכלים טבעית ופשוטה.
 

הומג iX

תוכנה מקצועית לתכנון ויצור ריהוט ועיצוב פנים 

לקוחות שמשתמשים בווד קדקם
Guber
מנל
kloss
kfir_nielsen
hardoor
בן איתי
פורמגיו
kitchen connection
valentino

צור קשר

כתובת המשרדים:
גולדה מאיר 3
נס ציונה 7403648
כתובת למשלוח דואר:
מוהליבר 12
תל אביב65253
   

טלפון: 077-4007612
פקס: 077-5558094

תגיות:

חיבור לCNC | ארדיס | טופסוליד

תוכנה לנגרות | עיצוב פנים 

פירוק רהיטים | אופטימזציה 

עץ מוצר פרמטרי | ניהול שאריות 

ניהול מלאי לוחות | תוכנה לנגרים 

תכנות CNC ומרכזי עיבוד בתעשיית העץ

תעשיית העץ | ייצור רהיטים | נגר 

ARDIS | TOPSOLID | IMOS

YUVALCAM | PALOPRO

אודותינו

שטרן יעוץ ותוכנה מספקת את מגוון הפתרונות הרחב ביותר לייצור רהיטים: פירוק רהיטים לייצור, תוכנת עיצוב לעמדות מכירת רהיטים בתלת מימד, תוכנות עיצוב ותכנון תלת מימדיות, אופטימזצית לוחות וחיתוך עם ניהול רצפת יצור, ניהול הזמנות ואספקות ומעקב אחרי יצור וביקורת איכות. אל תתפשרו - כי יש פתרונות מחשוב כוללים אשר יחסכו לכם כסף רב.

© 2017 שטרן ייעוץ ותוכנה