ניקוי פינות בחזית מדפ.jpg
פינה עגולה - יובל קם
פינה עגולה - יובל קם
press to zoom
כרסום חזיתות בCNC
כרסום חזיתות בCNC

כרסום דלתות מדף CNC

press to zoom
פינה אחרי ישור - יובל קם
פינה אחרי ישור - יובל קם
press to zoom
ניקוי פינות בחזית מדפ - יובל קם
ניקוי פינות בחזית מדפ - יובל קם
press to zoom

חברת שטרן יעוץ ותוכנה קשובה לצרכי הלקוח. כאשר לקוח מצביע על בעיה ביצור או בתפעול, ראשית אנחנו מנסים למצוא לו מוצר ופתרון מתוך סל המוצרים והפתרונות שיש לנו.

במידה ולא קיים פתרון נוח וטוב יש לנו את יכולת הפיתוח.

יובל קם הם סדרה של פלאגאיס למכונות CNC אות תוכנות קדקם, בינהם וודוופ של חברת הומג, אינראוט, של חברת SAI טופסוליד של חברת מיסלר, וודקדקם של הומג אי סולושיין ואימוס כמובן.

יש לנו מגוון פתרונות מוכנים וזמינים להתקנה, אך במידה ונתקלתם בבעיה שלא הצלחתם להתגבר אליה ולדעתכם ניתן לפתור אותו, נשמח אם תפנו אלינו וביחד ננסה למצוא פתרון מתאים.

הפאגאינס הזמינים היום:

1. יובל קם לניקוי פינות בחזיתות מדפ. כאשר חורטים חזיתות מדפ בCNC ומנסים לדמות את החזית לחזית המורכבת מ5 חלקים (מילואה ומסגרת) נוצרת פינה עגולה. יובל קם באמצעות מספר הגדרות פשוטות (ניתן להראות את התהליך בסרטון) מישרת את הפינה במהירות גבוהה (רוב התוכנות לא עובדות בצורה יעילה בפינה).

2. יובלצ'ק - תוכנה לבדיקת כמות גדולה של תוכניות באופן אוטומטי. כאשר עובדים עם תוכנות שמיצרות עבורכם את תוכניות הCNC לעיתים יש מספר פרמטרים שכדי לבדוק בכדי לא לפגוע במכונה, בחומר ובכלי. לדוגמה: בשולחן נסטינג אם יורדים עמוק מידי בחיתוך בטעות ניתן לפגוע בשולחן להרוס שולחן יקר לשבור כלי ולהרוס את החומר. דוגמה נוספת: לעיתים יש תוכנות שנותנות קידוחים ופעולות מחוץ לחומר (מוזר אבל כבר שמענו על כאלה) יובל צק יודעת להשוות פרמטרים ולמצוא את התוכניות הבעיתיות.

yuval cam logo - לוגו יובל קם

יובל קם

הוא שם למספר פיתוחים שחברת שטרן יעוץ ותוכנה מפתחת בישראל

לקוחות שמשתמשים ביובל קם
1label נגרות
נלסן
רהיטי גליל
anis
regba1
karnit