סרטוני ארדיס

-

מודול שמירה על רצפים בארדיס

מודול רצפים של ארדיס הוא מודול יחודי וחשוב בחיתוך חזיתות פורניר או פורמייקה עם טקסטורה.

במידה והאתה רוצה לשמור על רצף הדוגמה לחץ על החזיות הרלוונטיות והם יחתכו כגוש אחד.

הסבר על ASMS מערכת ניהול שאריות ממוחשבת ואוטומטית

 

נושא השאריות הוא נושא בעיית, מפני שמצד אחד אנחנו לא רוצים לזרוק שאריות כי שילמנו עליהם ואפשר ליצר מהם כסף נוסף, מצד שני הם תופסות מקום רב, ולחפש שארית שצריכים אותה זאת משימה שגוזלת זמן ולא תמיד כדאית.
באמצעות מערכת המיקומים של ארדיס והאוטומציה לכל התהליך ארדיס הופכת את השאריות לכסף, חוסכת מקום וניהול השאריות לא לוקח אפילו דקה ביום.
ארדיס הופכת שאריות לכסף גדול.

ניהול שאריות בארדיס

שאריות מנוהלות שוות הון, שאריות לא מנוהלות עולות כסף באחסון, סכנה לעובדים, ובזבוז זמן בנסיון לנצל אותן
מודול השאריות של ארדיס פותר אתכם מריבוי שאריות ומנצלת אותם עד תום

ניהול מלאי חומרים בנגריה

הקושי בניהול מלאי לוחות, הוא שלוחות לחיתוך הם בגדלים שונים עוביים שונים והמון צבעיים, כך שמספר הלוחות שמפעל/נגריה תשתמש ב10 שנים יכול להיות כמעט אין סופי.
ארדיס פיתחה מודול ניהול מלאי לחומרי גלם ושאריות שעובד בצורה אוטומטית לגמרי כולל איתור מדפים של כל חומר גלם, והחומרים/חלקים/שאריות/כלי עבודה... יכולים לשנות את מיקומם במחסן ועדיין לקבל איתור מדויק מבלי צורך בתיעוד ידני, אלה הכל ע"י סריקת המיקום והפריט אותו נרצה לאחסן במיקום.

עץ מוצר פרטמרטי כולל סרטוט בארדיס

בארדיס ניתן לחולל פשוט כל מוצר ולהפוך אותו לפרמטרי וקל ליצור. אתם קובעים את הפרמטרים ואת דרך השימוש בהם. כלי יעיל ועוצמתי.
לאחר תכנון הארון ניתן להפיק עליו אין ספור דוחות באמצעות מחולל הדוחות הפתוח של ארדיס ולחיצת כפתור נוספת וכל התוכניות במכונות השונות.