לצוות שטרן יעוץ ותוכנה ולשבתי במיוחד
רק רציתי להגיד תודה על אין סוף סבלנות מקצועיות ואכפתיות
שירות טוב זה מצרך נדיר ואכן אתם מספקים אותו בגאווה עלו והצליחו בברכה
"  

צחי אלקיים- מטבחי הרודס

    ארדיס היתה החוליה החסרה בשרשרת המחשוב שלנו. כאשר העברנו את המידע לארדיס ותוכניות החיתוך עברו למכונות, הרגשנו את החיבור בין המשרד הטכני לייצור והמחשוב אפשר לנו לגדול ולצמוח"

מוחמד- א.מ ג'בר תעשיות רהיטים אום אל פחם

מאז שאנחנו עובדים עם ארדיס אנחנו שולטים ב: הזמנות, בעובדים, בחומרי הגלם ואפילו שאריות. התפנה לנו זמן לנהל את העסק ולקדם אותו"

אליאור אוליאל - כוכב הרהיט בע"מ א.ת. קרית ביאליק

כשהתחלתי לעבוד עם תוכנה, התחלתי לעבור עם מכונת ה CNC שלי. התוכנה שסיפקתם לי עזרה לי לתכנת את מכונת ה CNC במהירות, למנוע בזבוז חומר והכי חשוב, טעויות. קח לי את התוכנה אני סוגר את הנגרייה"

אלכס ביאליסלוצקי - אינטרעץ בע"מ א.ת. ברקן

 שלום אמיר ולכל צוות מיכה שטרן וצוות שטרן יעוץ ותוכנה, לאחר שלוש שנים של עבודה עם תוכנת ARDIS שהפכה את העבודה לנוחה יותר , לאחר עבודה  והקלדה ידנית של נתונים שרוב הסיכויים לטעות היה 50%  .לאחר החלת העבודה עם התוכנה והרצתה בנגריה הרגשנו בשינוי אדיר מול עבודה ידנית בתוכנות אחרות. חבל על הזמן שעבדנו ללא תוכנה וציוד כזה"     

מחמוד ג'ברין - נגרית חאלד עין אברהים

  הטמעת תוכנת טופסוליד הפכה את כל הנגרות המסובכת לפשוטה. התוכנה מיצרת רשימות חלקים לכל פרויקט הכי מורכב או מטבח פשוט מיצרת תוכנית לCNC ורשימות חלקים לאופטימזטור"

שמוליק בלומנפלד - בונסאי עיצובים בעץ בע"מ אלון הגליל 

 פניתי לאמיר שטרן לעזרה בנושא הטמעת תוכנות CNC על רקע קיים ובעייתי. קיבלתי התייחסות מיוחדת ומקצועית מעבר למצופה, עד הפרטים הקטנים. הגישה, התפיסה, וכמובן התוצאות שקיבלתי מאמיר והצוות המסור שלו מוכיחות שמצאתי את השותף הנכון לקידמת הנגרייה שלי למרחקים. תודה רבה מקרב לב"

בנימין ספינקה - קיטשן קונקשן

   מיכה ואמיר שטרן - החברה הכי רצינית שקיימת בענף העץ , הם ללא ספק מובילים הן ברמת השירות והן ברמת המקצועיות של כל אחד מאנשי התמיכה שפגשתי.
לפני שנים אמיר ניסה להסביר לי את היתרונות של תוכנה וציוד מתקדם, והיום אני מבין שחבל על הזמן שעבדנו ללא תוכנה וציוד כזה
"     

אורי הורוביץ - נגרית הורוביץ

צור קשר

כתובת המשרדים:
גולדה מאיר 3
נס ציונה 7403648
כתובת למשלוח דואר:
מוהליבר 12
תל אביב65253
   

טלפון: 077-4007612
פקס: 077-5558094

תגיות:

חיבור לCNC | ארדיס | טופסוליד

תוכנה לנגרות | עיצוב פנים 

פירוק רהיטים | אופטימזציה 

עץ מוצר פרמטרי | ניהול שאריות 

ניהול מלאי לוחות | תוכנה לנגרים 

תכנות CNC ומרכזי עיבוד בתעשיית העץ

תעשיית העץ | ייצור רהיטים | נגר 

ARDIS | TOPSOLID | IMOS

YUVALCAM | PALOPRO

אודותינו

שטרן יעוץ ותוכנה מספקת את מגוון הפתרונות הרחב ביותר לייצור רהיטים: פירוק רהיטים לייצור, תוכנת עיצוב לעמדות מכירת רהיטים בתלת מימד, תוכנות עיצוב ותכנון תלת מימדיות, אופטימזצית לוחות וחיתוך עם ניהול רצפת יצור, ניהול הזמנות ואספקות ומעקב אחרי יצור וביקורת איכות. אל תתפשרו - כי יש פתרונות מחשוב כוללים אשר יחסכו לכם כסף רב.

עיצוב האתר: יעל בנימין

© 2017 שטרן ייעוץ ותוכנה